هاستینگ / دامنه

فضای میزبانی وب با سرعت و پهنای باند فوق العاده / ثبت و تمدید دامنه

هاستینگ

فرض کنید شما می خواهید یک فروشگاه فیزیکی راه اندازی کنید ! برای راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی علاوه بر انتخاب اسم فروشگاه و مواد اولیه و ... شما نیاز دارید یک مکان مناسب و درخور فروشگاهتان خریداری کرده و یا آن را اجاره کنید ! همین شرایط برای راه اندازی یک وبسایت یا یک فروشگاه اینترنتی صدق می کند! شما برای اینکه وبسایت/فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید، بعد از انتخاب اسم وبسایت خود (دامنه سایت خود)، نیاز دارید تا یک فضای مناسب جهت میزبانی فایل ها و اطلاعات وبسایت/فروشگاه اینترنتی تان تهیه کنید ! به فضایی که فایل ها و اطلاعات وبسایت شما در آن میزبانی می شود ، هاست می گویند ! در واقع اطلاعات سایت شما باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که به صورت 24 ساعته به اینترنت متصل می باشد، قرار بگیرد تا کاربران اینترنت درهر ساعت از شبانه روز که خواستند، بتوانند به وبسایت شما دسترسی داشته باشند !

تخصیص منابع CPU و RAM بیشتر

با توجه به دراختیار داشتن منابع RAM و CPU بسیار قوی تر از گذشته، Performance سرویس‎های ارائه شده توسط شرکت نت 1 به طرز مشهودی افزایش خواهد یافت.

استفاده از هارد دیسک‎های Hybrid

در سرور های جدید از هارد دیسک‎های SSHD استفاده شده که امکان تجربه سرعت پردازش به مراتب بالاتری از گذشته را برای کاربران شرکت نت 1 فراهم خواهد نمود.

میزبانی اطلاعات بر روی بستر RAID10

اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک‎ها به صورت همزمان بر روی چندین هارد دیسک ذخیره سازی شده واطلاعاتی از دست نخواهد رفت و سرویس‎ها به کارکرد خود ادامه خواهند داد.

ارائه سرویس های اختصاصی

با در نظر داشتن نیازهای رو به رشد شبکه مشتریان شرکت نت 1 و با توجه به گسترش‎های صورت گرفته در شبکه زیر ساخت قادر به ارائه مجموعه ای از سرویس‎ها همانند سرور های اختصاصی ایمیل، سرورهای مجازی مدیریت شده برای سایت‎های دارای تراکنش های بالا، هاست‎های ویژه VIP برای سایت‎های پربازدید و .... می‎باشیم.

بهره گیری از پورت 1Gbps

سرور های جدید با بهره گیری از پورت 1Gbps دارای پهنای باند به مراتب قوی تر از گذشته بوده و علاوه بر فراهم آوردن امکان برقراری ارتباط سریعتر با سرور و سایت های میزبانی شده بر روی آن، در موارد بروز حملات DOS و DDOS احتمال افت کیفیت سرویس دهی با در نظر داشتن منابع سخت افزاری قوی و پهنای باند بالای سرور بسیار کمتر از گذشته خواهد بود.

در اختیار داشتن KVM اختصاصی

جهت افزایش دسترسی مدیران فنی به سرور در شرایط بحرانی، دستگاه KVM over-IP تهیه شده و به سرور متصل شده است تا در شرایط خاص و بروز مشکلات سخت افزاری و قطع دسترسی ریموت به سرور، قادر به دسترسی مستقیم به کنسول سرور در دیتاسنتر باشیم.

دامین

دامنه یا همان دامین (Domain) نام اینترنتی و هویت وبسایت شماست که مخاطبان شما و کاربران اینترنتی، وبسایت شما را باآن می‎شناسند. به عبارت دیگر، نام منحصر به فردی است که جهت تمایز و اختصاص هویت واحد به یک وبسایت در فضای مجازی به کار می‎رود و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که هر قسمت با (.) از سایر قسمت‎ها جدا می‎شود؛ به عنوان مثال دامنه وبسایت نت 1 "www.net1.ir" می‎باشد؛ قسمت اول ماهیت آدرس “www”، قسمت دوم، نام دلخواهی است که شما انتخاب می‎کنید (به شرط اینکه قبلاً توسط فرد یا سازمان دیگری ثبت نشده و آزاد باشد) مانند “net1” و قسمت آخر، بخش پسوند است که بر اساس قوانین و روش‎های بین المللی مشخص شده است و به انتخاب شما بسته به نوع و حوزه فعالیت شما انتخاب می‎شود. پسوندهای زیادی وجود دارد که پسوند “.com” که برای امور تجاری و بین المللی و”.ir” برای وبسایت‎های ایران (مخفف Iran) به کار می‎روند، تقاضای بیشتری دارند.

طراحی حرفه ای وب سایت

حضور آنلاین خود را پر رنگ سازید

 

چرا باید هاست خود را از نت وان تهیه کنیم ؟


شرکت نت 1 با 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات میزبانی سرور های لینوکس و ویندوز، سرورهای مجازی (VPS - VDS) و اختصاصی (Dedicated Server)، میزبانی سایت های پربازدید و هاست دانلود، افتخار این را دارد که بیش از 1200 وبسایت داخلی و خارجی را بر روی سرورهای قدرتمند خود میزبانی می کند ! هدف ما ارائه هاست های با کیفیت، قدرتمند و امن با قیمت های مناسب برای مشتریانمان می باشد !