درگاه پرداخت 724

100%

درگاه پرداخت 724 یک درگاه پرداخت اینترنتی می باشد که دارندگان وب سایت می توانند با استفاده از این درگاه اقدام به فروش و یا ارائه خدمات و سرویس های اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین نمایند.

سیستم مدیریت ساختمان سپهر

100%

شرکت سپهر پرداش آسمان(ثبت 3126) بااستفاده از توانایی های بالقوه فنی و با استفاده از تکنولوژی روز سیستم مدیریت آنلاین ساختمان «سپهر» را طراحی کرده است.

گروه پالاگرایدر آکرونالین

100%

نگاهي گذرا به دنياي امروز ورزش ، تفاوت گذشته و حال ورزش هاي هوايي و جهاني شدن آن را بيش از پيش آشكار مي سازد . رقابت برمبناي دانش ، جسارت ، زمان، ارتباطات ، امکانات ، ممارست و قدرت تصميم گيري یک خلبان رمز بقا و غلبه او بر حريفان قدرتمند و بزرگ است.

شبکه مجازی گردشگری

100%

 استفاده از اینترنت و شبکه های مجازی به پدیده ای با عنوان «گردشگری مجازی» انجامیده که دیدار از مکان های گردشگری ومعرفی ظرفیت ها و قابلیت های صنعت توریسم از طریق ابزارهای هوشمندانه و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) .

شرکت تابان صنعت

100%

شرکت سپهر پرداش آسمان بااستفاده از توانایی های بالقوه فنی و با استفاده از تکنولوژی روزاین سایت را برای شرکت تابان صنعت طراحی نموده است.

شبکه گردشگری مجازی ایران

100%

 استفاده از اینترنت و شبکه های مجازی به پدیده ای با عنوان «گردشگری مجازی» انجامیده که دیدار از مکان های گردشگری ومعرفی ظرفیت ها و قابلیت های صنعت توریسم از طریق ابزارهای هوشمندانه و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) .

آتلیه اشکان

100%

شرکت سپهر پرداش آسمان (نت وان) بااستفاده از توانایی های بالقوه فنی و با استفاده از تکنولوژی روزاین سایت را برای آتلیه اشکان طراحی نموده است.

زیبایی فردی

100%

این اپلیکیشن زیبایی مجموعه طبقه بندی شده برای سلامت و زیبایی افراد می باشد.

پدر خوانده

100%

پدر خوانده بعنوان الگویی موفق در جامعه ی اجتماعی و هنری برای مخاطبان خود در هر دوره ای بوده و تا کنون یکی از اسطوره های بی رقیب دنیای سینماست. این اپلیکیشن دارای شناسنامه ی جامعی در باره زندگی و مراحل موفقیت پدر خوانده است.

504 واژه ضروری زبان انگلیسی

100%

اپلیکیشن آموزشی 504 واژه ضروری یک اپلیکیشن ساده و کم حجم برای مرور و مطالعه واژگان اصلی کتاب معروف "504 واژه ضروری" می باشد.در این اپلیکیشن سعی شده با روشی ساده مبتی بر مرور لغات امکان بخاطر سپردن سریع لغات را برای شما فراهم کنیم.

دیکشنری اکباتان

100%

دیکشنری اکباتان با حدود 100هزار لغت یک اپلیکیشن محبوب، کم حجم و کاربردی می باشد که علاوه بر ترجمه لغات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به شما برای حفظ و آموزش لغات نیز کمک می کند.

حسابیار اکباتان

100%

بی شک برای حسابرسی دخل و خرج خود به یک اپلیکیشن سبک و کاربردی نیاز خواهید داشت حسابیار یکی دیگر از اپلیکیشن های گروه توسعه اندروید اکباتان است که برای برطرف کردن نیاز شما به یک اپلیکیشن سبک و جامع برای حسابداری در سیستم عامل اندروید طراحی شده است . 

کانون بازنشستگان

100%

شرکت سپهر پردازش آسمان با تکیه بر توان کارکنان و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا موفق به طراحی اتوماسیون برای ارگان های دولتی و غیر دولتی می باشد.

شرکت آریا گچ پلدختر

100%

شرکت سپهر پرداش آسمان (نت وان) بااستفاده از توانایی های بالقوه فنی و با استفاده از تکنولوژی روزاین سایت را برای شرکت آریا گچ پلدختر  با دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی نموده است.

صرافی کاج

100%

شرکت سپهر پردازش آسمان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا نرخ لحظه ای طلا و سکه و ارز را در این سایت ارائه می دهد.

سامانه مدیریت شهرک ها

100%

شرکت سپهر پردازش آسمان در این اتوماسیون دولتی  مدیریت شهرک ها و ثبت درخواست ها و قرارداد ها و معرفی واحدهای تجاری و بسیاری عملیات دیگر را ارائه نموده است.